آیت الله حسینی بوشهری: ملت ایران از هیچ کس جزء خدا نمی ترسد95/11/22

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کردند: ملت ایران نه از آمریکا و نه هیچ مستکبری نمی ترسد و تنها از خدا می ترسد.

 حضرت آیت الله حسینی بوشهری«دامت برکاته»، امروز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در ایلام فرمودند: انقلاب اسلامی با امداد الهی به پیروزی رسید و  امام خمینی(ره) یک هدیه الهی بود.

ایشان بیان داشتند: ترامپ دیوانه وار با دنیا صحبت می کند چراکه ملت ایران جز از خدا از هیچ کس نمی ترسد.

ترامپ یک آدم غیرمتعادل و غیرمتعارف است و با کشورها سر جنگ دارد، ملت ایران نه از آمریکا و نه هیچ مستکبری نمی ترسد و تنها از خدا می ترسد.

آیت الله حسینی بوشهری اظهار کردند: انقلاب اسلامی با امداد غیبی الهی به پیروزی رسید بطوریکه نقش مردم و اراده آنها در این پیروزی با توجه به تأکیدات قرآن کریم بخوبی نمایان است.

عامل دومی که باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد وابسته نبودن به بلوک شرق و غرب بود بطوریکه تنها شعار این انقلاب، جمهوری اسلامی بوده است و نه به شرق مارکسیستی و نه به غرب کاپیتالیستی وابسته نبود.

نماینده مجلس خبرگان رهبری سومین عامل پیروزی انقلاب اسلامی را رهبری شایسته عنوان کردند و افزودند: امام خمینی(ره) یک هدیه و تحفه الهی بود که مردمی بودن امام راحل برای همگان زبانزد است.

38 سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد و پرسشهایی در ذهن ما بوجود آمده است که عوامل پیروزی انقلاب اسلامی و وجه تمایز آن با سایر انقلاب ها چه بوده است.

نباید کاری کرد که مردم از انقلاب سرخورده شوند، به طور مثال اختلاس و فیش های نجومی مایه نگرانی است.

مردم همیشه در صحنه و بیدار انتظار دارند مسئولان به وضعیت معیشتی رسیدگی کنند و تبعیض ها در جامعه باید زدوده شود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Please publish modules in offcanvas position.