حضور حداکثری در انتخابات، مایه تقویت عزت ملی است96/02/26

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: بی شک حضور حداکثری مردم در انتخابات، مایه تقویت عزت ملی است.

آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری در گفتگو با یکی از خبرگزاری ها با اشاره به مطلب فوق اظهار داشتند: به لطف الهی مردم شریف و بصیر کشورمان در طول حدود چهار دهه ای که از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد، در همه انتخابات هایی که وجود داشته و معمولاً سالی یک بار بوده، نشان داده اند که در لبیک به ندای رهبر خویش برای حضور جدی و پرشور در صحنه، تردیدی به خود راه نداده اند.

قطعاً امسال نیز در بیست و نهم اردیبهشت ماه باز هم ثابت می کنند که در دفاع از انقلاب اسلامی و پیروی از ولایت فقیه ، استوار و با صلابت هستند.

البته دشمنان نیز در سوی مقابل و برای تخریب اصل انتخابات هیچ گاه بیکار ننشسته اند ، کما این که در طول این 38 سال همواره در ایام انتخابات، مردم را به عدم حضور در پای صندوق های رای گیری فراخوانده اند اما رفتار سیاسی ملت ما بر اساس دیانت و بصیرت انقلابی، یک تودهنی بزرگ به یاوه گویی های دشمنان قسم خورده نظام بوده است

عضو خبرگان رهبری با بیان این که حضور باشکوه و گسترده مردم در عرصه انتخابات باعث مجد، شکوه و عظمت ایران اسلامی و ناامیدی مضاعف دشمنان می شود ، گفتند: همان طور که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند، انتخابات اصلی ترین مظهر حضور مردم است و هر کس که کشور و امنیت را دوست دارد باید در انتخابات و سر صندوق ها حاضر شود.

به اعتقاد بنده هر یک نفری که یک رای به صندوق آرا می اندازد به همان میزان در سرنوشت خود و کشور دخالت کرده و از سویی در پیشگاه خدای متعال سربلند است به این جهت که به هر حال برای دفاع از این نظام اسلامی که خون های بسیاری برای تحقق و پیروزی آن بر زمین ریخته شده، به سهم خود وارد میدان شده است.

از سویی حقیقتاً اگر ما می خواهیم جلوی نفوذ دشمن در عرصه های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی را بگیریم یکی از مهم ترین راه هایش همانا حضور گسترده و البته با بصیرت و شناخت کافی در انتخابات است

دیدگاه‌ها   

موسی سدنی
#1 موسی سدنی 1396-02-26 07:59
به پیامبر خسته ام ولی برای وطنم میام رای می دهم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Please publish modules in offcanvas position.