حفظ انقلاب، امتداد خط غدیر است96/06/19

عضو هیات رئیسه خبرگان رهبری گفتند: اطاعت از مقام معظم رهبری و حفظ انقلاب در امتداد غدیر است.

حضرت آیتالله حسینی بوشهری«دامت برکاته» روز جمعه درجشن عید سعید غدیر در جمع مجمع حسینیه های مهاجرین کنگان از توابع استان بوشهر افزودند: امروز بیعت با ولی فقیه زمان ، بیعت با نظام دینی و آرنمانهای مولای متقیان بیعت با رسول الله (ص) و امیرالمومنین علی (ع) است.

نماینده مردم شریف استان بوشهر در خبرگان رهبری گفتند: انکار غدیر ، انکار اسلام است زیرا غدیر جزء لاینفک و اساس دین اسلام است.

غدیر نقطه عطف تاریخ اسلام است و ولایت رابطه ای ناگسستنی با رسالت دارد بگونه ای که رسالت بی ولایت ناقص و ناتمام است.

ایشان قرآن و عترت را دو بال برای پرواز بسوی سعادت و کمال و قرب الهی دانستند و گفتند: سعادت و سلامت جامعه اسلامی در گرو تمسک به قرآن و عترت و ضلالت و گمراهی و ریشه مشکلات امت اسلام ناشی از دوری از قرآن و عترت است.

معرفی امیرالمومنین علی (ع) بعنوان جانشین پیامبر (ص) بارها قبل از غدیر توسط نبی خاتم بیان شد اما در غدیر خم حجت بر همگان تمام شد.

آیت الله حسینی بوشهری وحدت و همدلی را از پیام های مهم غدیر دانستند و افزودند: اگر میانمار به آتش کشیده می شود و هزاران انسان بی گناه بنحو فجیع کشته و اگر محسن حججی و حججی ها سر از بدن شان جدا می شود و داعش و حامیانش جولان می دهند بدلیل اختلاف در بین امت اسلامی است که باید این اختلاف از بین برود.

دیدگاه‌ها   

محمد
#1 محمد 1396-06-23 04:52
با سلام این جمله بسیار دقیق است اگر محسن حججی و حججی ها سر از بدن شان جدا می شود و داعش و حامیانش جولان می دهند بدلیل اختلاف در بین امت اسلامی است اما عده ای نمی خواهند بپذیرند امروز مسلمانان را در میانمار می سوازنند ولی کسی صدایی از انها نمی شنود
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Please publish modules in offcanvas position.