همه‌پرسی در اقلیم کردستان؛ فتنه جدید دشمنان /نقشه راه دشمن، تجزیه در منطقه است/تجزیه منطقه تنها به کردستان ختم نمی شود96/07/14

حضرت آیتالله حسینی بوشهری«دامت برکاته»، امام جمعه قم امروز (14 مهر) که در مصلای قدس قم برگزار شد به مسئله همه پرسی در اقلیم کردستان اشاره کردند و اظهار داشتند: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در این باره فرمودند: «خیانت به منطقه و تهدید نسبت به آینده است و ما به روشنی دست آمریکا و اسرائیل را در این مسئله می‌بینیم».

ایشان با بیان اینکه اگر چراغ سبز صهیونیست‌ها نبود، این اتفاق نمی افتاد، افزودند: امروز کشورهای منطقه از جمله عراق، ترکیه، سوریه و ایران باید دست به دست بدهند و اکنون که در مقابل فتنه جدیدی بعد از فتنه داعش قرار گرفتند، اقدام کنند.

امام جمعه قم با بیان اینکه ما به شدت این حرکت آمریکایی صهیونیستی را محکوم می‌کنیم، تصریح کردند: کشورهای منطقه باید کاری کنند تا دشمن هر روز یک حرکت ایذایی در منطقه ایجاد نکند.

ایشان خطاب به مردم کردستان یادآور شدند: ما نمی خواهیم کمترین آسیبی به کردهای همسایه وارد شود، ما سالیان دراز در کنار هم زندگی کردیم، اما رهبران شما با همکاری و همدستی با دشمنان منطقه می‌خواهند شما را در باتلاق گرفتار کنند که موضوع تنها به کردستان و اقلیم کردستان ختم نمی شود.

آیت الله حسینی بوشهری با بیان این که نقشه راه دشمن، تجزیه در منطقه است؛ تأکید کردند: ملت‌ها باید در مقابل این نقشه راه دشمن سخت ایستادگی کنند.

دیدگاه‌ها   

ghasemy
#1 ghasemy 1396-07-20 05:44
eghlime kordestan poshtesh garme ke be donya bi tavajjo ast vagarna yek ostane kochak chi hast ke ebraze vojood konad
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Please publish modules in offcanvas position.