صبر و تحمل مردم از مسوولان سلب مسوولیت نمی‌کند96/08/19

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری فرمودند: صبر و تحمل مردم از مسوولان سلب مسوولیت نمی‌کند بنابراین برای رفع مشکلات معیشتی مردم باید اقدامات لازم و اساسی به عمل آورد.

حضرت آیتالله حسینی بوشهری«دامت برکاته»، بعد از ظهر دیروز در اجتماع عزاداران حسینی در امامزاده شاه ابوالقاسم دیر اظهار داشتند: سید و سالار شهیدان در راه دین و ارزش‌های اسلامی و برای نجات جامعه از جهل و نادانی و بی‌بصیرتی  از تمام هستی خود گذشت .

امروز متأسفانه جوانان و دانشگاهیان ما اطلاعاتشان در خصوص مسائل دین و اسلام اندک است و در مواجهه با شبهاتی که مطرح می‌شود به مشکل بر می‌خورند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری دین را یک سرمایه بزرگ و با ارزش در زندگی انسان‌ها دانستند و بیان کردند: دین‌شناسی، عمل به دین و تسلیم در برابر آن و تبلیغ و دفاع و فداکاری در راه دین از وظایف دینداران است که باید به آن توجه کنند.

برای تبلیغ دین نباید از بی‌مهری‌ها و تعداد اندک افراد هراسی به دل راه داد بلکه همچون حسین بن علی(ع) در مسائل مربوط به دین باید محکم ایستاد.

آیت الله حسینی‌بوشهری با اشاره به پیاده‌روی اربعین حسینی و عشق و دلدادگی مردم استان  به ویژه مردم متدین و انقلابی شهرستان دیر به ائمه اطهار(ع) افزودند: این مردم همواره در تمامی صحنه‌های انقلاب  به ویژه در دفاع از نظام و رهبری حضور چشمگیری داشته‌اند و مشکلات را صبورانه تحمل کرده‌اند.

صبر و تحمل مردم  از مسوولان  سلب  مسوولیت نمی‌کند بنابراین برای رفع مشکلات معیشتی مردم باید اقدامات لازم و اساسی به عمل  آورد.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری یاد آور شدند: حضور میلیونی از کشورهای مختلف در مراسم پیاده‌روی اربعین‌حسینی نشان از اقتدار جهان اسلام  و پیروزی حسین بن علی(ع) بر یزید است که باید از ظرفیت‌های آن استفاده شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Please publish modules in offcanvas position.