مردم از فسادهایی که در جامعه اسلامی رخ می‌دهد گلایه‌مند هستند96/11/20

امام‌جمعه قم با بیان اینکه وجود تبعیض برای جامعه آزاردهنده است،گفتند: مسئولان باید کاری کنند که مردم ناراحت نشوند، چراکه مردم از فسادهایی که در جامعه اسلامی رخ می‌دهند گلایه‌مند هستند، بنابراین هیچ فردی نباید مسئولیت گریز باشد.

حضرت آیت الله حسینی بوشهری«دامت برکاته» در مراسم نخستین یادواره شهدای یگان حفاظت شخصیت‌ها که در سالن همایش‌های مدرسه علمیه امام کاظم (ع) برگزار شد، ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک ایام دهه فجر، اظهار داشتند: همایش بزرگداشت شهدای یگان حفاظت از شخصیت‌های سپاه علیبن ابیطالب (ع) نخستین همایشی است که به‌ پاس فداکاری‌های یگان حفاظت شخصیت‌های سپاه علی بن ابی‌طالب(ع) تشکیل‌شده است، از این‌رو باید از کلیه افرادی که برای برگزاری این همایش زحمات فراوانی کشیده‌اند تشکر و قدردانی کرد.

ایشان با بیان اینکه شهدای یگان حفاظت ارزش و جایگاه بالایی دارند، افزودند: خداوند در 10 آیه قرآن کریم از شهدا تکریم و بیان کرده که گناهان آنان آمرزیده شده و بر بهشت وارد می‌شوند.

امام‌جمعه قم با اشاره به اینکه شهدا دارای ویژگی‌هایی هستند که زایل شدنی نیست، تصریح کردند: شهیدان در آخرت همچون انبیای الهی، عالمان و پرهیزگاران شفعای ما هستند.

ایشان با طرح سؤالی پیرامون مقام و جایگاه شهدا، خاطرنشان کردند: مقام و جایگاه شهدا به این دلیل ارزشمند بوده که اولویت آنان دین بوده است، بنابراین فردی که حریم خداوند را حفظ کند خداوند نیز حریم آنام را حفظ خواهد کرد.

آیت‌الله حسینی بوشهری برخورداری از روحیه ایثار و شهادت را از دیگر ویژگی‌های شهید دانستند و عنوان کردند: ایثار به معنای این است که فرد فدای رهبر و دین شود، از این‌رو باورهای ملت ما ماندگار خواهد بود.

ایشان با بیان اینکه آمریکا باید از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن دق کند، ابراز کردند: با عزت و اقتدار این انقلاب را به سال چهلم خود خواهیم رساند، همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند 22 بهمن امسال تماشایی خواهد بود.

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مسئولیت‌پذیری شهدا را دلیل دیگر مقام و جایگاه بلند آنان خواندند و عنوان کردند: برگزاری یادواره‌های شهدا انتقال فرهنگ شهادت به نسل جوانان را به دنبال خواهد داشت.

ایشان به وظیفه امروز در جامعه کنونی اشاره و ابراز کردند: مسئولان و مردم باید نخستین وظیفه خود بعد از 39 سال را، حرکت بر اساس دین در زندگی خود قرار دهند.

عضو مجلس خبرگان رهبری وجود تبعیض برای جامعه را آزاردهنده دانستند و بیان کردند: مسئولان باید کاری کنند که مردم ناراحت نشوند، چراکه مردم از فسادهایی که در جامعه اسلامی رخ می‌دهند گلایه‌مند هستند، بنابراین هیچ فردی نباید مسئولیت گریز باشد.

ایشان به آسیب‌های فضای مجازی اشاره و خاطرنشان کردند:امروز فضای مجازی به تعبیر رهبر معظم انقلاب قتلگاه است، از این‌رو باید مواظب باشیم تا فرزندان ما در این قتلگاه نیفتند.

دیدگاه‌ها   

جواد
#2 جواد 1396-11-21 07:14
مردم نای حرف زدن ندارند
نقل قول کردن
ص
#1 ص 1396-11-20 10:56
سلام من همیشه سایت شما رو دنبال می کنم فکر میکنم تنها آخوند شجاعی هستین که واقعیت رو میگین همه مشغول نوشابه باز کردن برا هم هستن شما همه چی رو میگی خیلی مردی خیلی آقایی زنده و سالم باشی نوکریم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Please publish modules in offcanvas position.